सामुदायिक स्वास्थ्य इकाइको नबनिर्मित भवन उद्घाटन

तारा कंडेल
गुल्मी। गुल्मीदरबार गाउँपालिका चिनियापोखरि सामुदायिक स्वास्थ्य इकाइको नबनिर्मित भबनको शुक्रबार एक औपचारिक कार्यक्रमको बिचमा गाउपालिका अध्यक्ष अशोक कुमार थापा उद्घाटनले गरेका थिए । कार्यक्रम उद्घाटन गर्दै गुल्मि दरबार गाउपालिकामा स्वास्थ्य सेवाको पहुच गाउटोल सम्म पुर्याउन सामुदायिक इकाइहरुको बिस्तार गरिरहेको अध्यक्ष थापाले बताए । गुल्मिदरबार गाउपालिका वार्ड न ६ का वडा अध्यक्ष हिरा बहादुर खत्रीको अध्यक्षता र गाउपालिकाका अध्यक्ष अशोक कुमार थापाको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न सो कार्यक्रम को सहजिकरण स्वास्थ्य शाखा संयोजक नारायण प्रसाद अर्यालले गरेका हुन् । कार्यक्रमको सहजिकरण गर्दै अर्यालले इकाइ स्थापना गर्दा सहयोग गर्ने अग्रज हरुलाइ स्मरण गर्दै इकाइले प्रबाह गर्ने सेवाहरु , गुणस्तरिय सेवा प्रबाह , सेवा प्रदायक र सेवाग्राहिले ध्यान दिनुपर्ने बिषयहरु लगायत का कुराहरु बताएकी थिइन् ।

जनप्रतिनिधी,कर्मचारी, पत्रकार,महिला स्वास्थ्य स्वमसेबिका र सुनौलो १००० दिनका महिला र बच्चाहरु को उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रममा दरबार देबिस्थान स्वास्थ्य चौकीकि अ.न.मि सुमन पन्थी, कार्यपालिका सदस्य सोनुदेबि कार्की , महिला स्वास्थ्य स्वमसेबिका मिना पौड्याल लगायतले शुभकामना मन्तब्य राखेका थिए | चिनिया पोखरी सामुदायिक स्वास्थ्य इकाइ कि अ. न. मि. मनिषा थापाले स्वागत गरेकी थिइन् भने कार्यक्रमको सन्चालन स्वास्थ्य इकाइ प्रमुख सरस्वति कंडेलको रहेको थियो।

 
 
  
 

You may also like