पहिरोले कर्णाली राजमार्ग अवरुद्ध, दैनिक उपभोग्य सामाग्री बोकेका गाडी रोकिए

१ असार २०७८, मंगलवार

कालिकोट । तीन दिनदेखिको अविरल वर्षापछिको पहिरोले कर्णाली राजमार्गको सुर्खेत–जुम्ला सडकको ठाउँ ठाउँमा पहिरो खस्दा राजमार्ग अवरुद्ध भएको छ ।

दैलेखको किटु, कालीकोटको गगनेखोला, हुल्म, सुनार खोला, पिली सेराबाड़ा, खल्लागाड र भिग्ममा पहिरो खसेको हो । केही ठाउँमा सोमबार पहिरो पन्छाए पनि वर्षा नरोकिएकोले पुनः अवरुद्ध भएको प्रमुख जिल्ला अधिकारी कृष्णप्रसाद आचार्यले जानकारी दिएका छन् ।
राजमार्ग अवरुद्ध हुँदा कालीकोट, जुम्ला र मुगुका लागि दैनिक उपभोग्य सामान र निर्माण सामग्री बोकेर आएका गाडी बाटोमा रोकिएका छन् ।

वर्षा नरोकिएकाले पहिरो पन्छाउन कठिन छ । पहिरोले सडक अवरुद्ध हुँदा बाटोमा सास्ती भएको सुर्खेतबाट जुम्ला जान सोमबार बिहान ५ बजे हिंडेका समाज कल्याण परिषदका सदस्य गोविन्दबहादुर शाहीले बताए । उनका अनुसार ठूलो पहिरो ६–७ ठाउँमा मात्र भए पनि सानो पहिरो ४०–५० ठाउँमा झरेको स्थानीयले बताएका छन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया